چرا باید پارچه نخی استفاده کرد

مسلما نمی توانید مزیت ها و خوبی های پارچه نخی رو در نظر نگرفت و ساده از کنارش رد شد و انتخاب های دیگه ای برای پوشش خود در نظر بگیرید. فارغ از بحث قیمت و شیک پوشی مسئله بسیار مهم، راحتی لباس برای شما می باشد.

بهتر است هنگام خرید لباس و پارچه به نکات زیر توجه داشته باشید

۱. خواب راحت

پارچه های مصنوعی، نایلون و پلی استر باعث عدم تنفس و خارج شدن گرما از بدن خواهند اما برعکس پارچه های نخی به راحتی اجازه تنفس و خارج شدن گرما از بدن را به پوست و منافذ پوستی خواهند داد و این باعث ایجاد خواب راحت در شما خواهد شد وقتی موقع خواب لباس از جنس نخی به تن داشته باشد.

 

۲. عدم تعرق بد بو

با توجه به اینکه پارچه های نخی هوا در آنها جریان دارند باعث این نخواهد شد بوی بد بدن و تعرق در خود نگه دارد و این موضوع باعث حتی صرفه جویی خواهد شد چون فاصله بین شستشوهای لباس بیشتر خواهد شد.

 

۳. همیشه و همه جا

در هر حالت و مکان و وضعیت با توجه به موارد ذکر شده از لباس و پارچه های نخی استفاده کنید حتی موقع ورزش کردن و فعالیت ها روزانه.

 

۴. پارچه نخی نمی چسبد

با توجه به اینکه پارچه های نخی الکتریسیته ساکن را در خود نگه نمی دارند، پس لازم نیست شما درگیر لباس و پارچه های نخی باشید چون پارچه های نخی به بدن شما نمی چسبند و به نظر می رسد این نوع پارچه ها بهترین انتخاب برای مانتو اداری می باشد.

 

۵. عدم ایجاد حساسیت

این نوع پارچه ها بخاطر نخی بودن و الیاف نخی آنها حساسیت پوستی ایجاد نخواهند کرد و پوست شما رو قرمز نمی کند

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید